Farsangi mulatság 2015

A több éves hagyományt követve, február 13-án iskolánkban újra „állt a bál". Délután három órától jelmezbe öltözött óvodások, iskolások népesítették be a tornatermet. A megnyitó után először az óvodások jelmezében gyönyörködhetett a nézőközönség.

Őket az egyéni jelmezesek követték, majd a nyolc osztály kreativitását, ötletességét bemutató műsorokon szórakozhattunk. A zsűrinek most sem volt könnyű dolga!

Az egyéni jelmezesek közül az első három helyezést a Pók, a Barokk hercegnő és a Tűztündér jelmezek kapták. A zsűri különdíját a Kaszás és az Egyiptomi fáraó vehették át. A csoportos jelmezesek mindegyike díjazott lett.

Alsó tagozatosaknál

1. helyezés: 2. osztály – Katicák

2. helyezés: 1, 3. osztály – Szorgos hangyák, 101 kiskutya

3. helyezés: 4. osztály – Mignonok

Felső tagozatosaknál:

1. helyezés: 5. 6. osztály – Fekete fehérek, Kalinka tánc (A tánc erre a linkre kattintva megnézhető!)

2. helyezés: 8. osztály – Retro disco

3. helyezés: 7. osztály – Pa-Dö-Dö

A díjak átadása után kezdődött az igazi mulatság: büfével, tombolával, házi készítésű süteményekkel, farsangi fánkkal és tánccal.

A Szülői Munkaközösség szervezésének köszönhetően idén is egy jó hangulatú farsangi bál részesei lehettünk.

Köszönjük!

farsang 2015