Köszöntők

Csengetési rend

Csengetési rend

1. óra  830-915
2. óra  925 - 1010
3. óra  1030 - 1115
4.óra 1125 - 1210
5.óra  1220 - 1305
6.óra  1310 - 1355

Rövidített órák

1. óra  830-910
2. óra  920 - 1000
3. óra  1015 - 1155
4.óra 1105 - 1145
5.óra  1155 - 1235
6.óra  1240 - 1320

 

Tanulmányi verseny eredmények 2017

Országos angol nyelvi verseny

Keresztes Donát Koppány 8.o. megyei 1. hely
tanára: Bardócz L.Csaba
 
Herman Ottó Országos Biológia Verseny
Hornos Eszter 7.o. megyei 4. hely
Csabuda Nóra 8.o. megyei 3. hely
Bangó Bianka 8.o. megyei 10. hely
Bodnár Dorottya 7.o. megyei 14. hely
Felkészítő tanár: Kovács Józsefné
 
Kaán Károly Természet-és Környezetismereti Verseny
Antalics Krisztina 5.o. megyei 1. hely
Kohári Katalin Kitti 5.o. megyei 2. hely
Madár Veronika 5.o. megyei 5. hely
Felkészítő tanár: Kovács Józsefné
 
Lotz János Szövegértési és helyesírási Verseny 
Keresztes Donát Koppány 8.o. megyei 1 hely, országos 14. hely
Maruszki Gábor 8.o. megyei 2. hely
Somlói Balázs 8.o. megyei 3. hely
Felkészítő tanár: Kovács Ágnes
 
Bodnár Dorottya 7.o. megyei 3. hely
Kovács Nóra 7.o. megyei 1. hely
Bencsis Alexandra 7.o. megyei 2. hely
felkészítő tanár: Saliga Nikolett
 
Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny
Keresztes Donát Koppány 8.o. megyei 5 hely
Maruszki Gábor 8.o. megyei 8. hely
Felkészítő tanár: Kovács Ágnes
 
Kovács Nóra 7.o. megyei 15. hely
Bodnár Dorottya 7.o. megyei 25. hely
Sáfár László Csenger 6.o. megyei 14. hely
Mile Nikolett 5.o. megyei 15. hely
Antalics Krisztina 5.o. megyei 21. hely
Felkészítő tanár: Saliga Nikolett 
 
Matematika versenyek - felkészítő tanár: Győri Imre
Hatvani István Matematika Verseny:
Keresztes Donát Koppány 8.o. megyei 9. hely
Csabuda Nóra 8.o. megyei 12. hely
Keresztes Dávid János 5.o. megyei 23. hely
 
Bendegúz Tudásakadémia
Klinger Dorina 8.o. megyei 1. hely
 
XXVIII.Zrínyi Ilona Matematika verseny
Kohári Katalin Kitti 5.o. megyei 17. hely
felkészítő tanár: Győri Imre
 
Nógrád Megyei Móra Ferenc nyelvtan-és helyesírási Verseny
Gulyás Kincső 4.o. megyei 25. hely
Bozó Barbara 4.o.
Badi Korina 4.o.
felkészítő tanár: Bekes Klára
 
Teleki Pál Kárpát-medencei Földrajz-földtan Verseny
Csabuda Nóra 8.o. megyei 7. hely
Balogh Dominik 8.o. megyei 9. hely
Maruszki Gábor 8.o. megyei 4. hely
Czerman Áron 8.o. megyei 6. hely
Hornos Eszter 7.o. megyei 1. hely, Kárpát-medencei döntőn XXII. hely
Kovács Nóra 7.o. megyei 4. hely
Friesz Bence 7.o. megyei 7. hely
Bodnár Dorottya 7.o. megyei 5. hely
Felkészítő tanár: Kovács Józsefné
 
Országos Történelem Verseny
Csabuda Nóra 8.o. megyei 6. hely
Hornos Eszter 7.o. megyei 6. hely
Horváth Lili Virág 8.o. megyei 12. hely
Friesz Bence 7.o. megyei 13. hely
Fagyas Laura 7.o. megyei 8. hely
Felkészítő tanár: Kovács Ágnes
 
 
 

A Salgótarjáni Pedagógiai Oktatási Központ 2017. június 8-án  Balassagyarmaton tartotta a megyei tanulmányi versenyeken eredményesen szereplő diákok és az őket felkészítő pedagógusok ünnepélyes díjátadóját.

 

Intézményünkből Antalics Krisztina, Kohári Katalin Kitti 5. osztályos tanulók, Hornos Eszter 7. osztályos tanuló, Csabuda Nóra és Keresztes Donát Koppány 8. osztályos tanulók valamint felkészítő tanáraik: Kovács Józsefné tanárnő és Bardócz László Csaba tanár úr vehették át az elismerő oklevelet és a könyvjutalmat.

 

Gratulálunk a diákoknak és felkészítő tanáraiknak az eredményes munkához!